Esu Emilija – akušerė ir žindymo specialistė.

Dirbdama pogimdyminiame skyriuje, o vėliau ir tapus mama supratau, kokie trapūs ir daug iššūkių, klausimų pilni yra pirmieji mėnesiai po gimdymo. Ir kaip lengvai galima pasiklysti informacijos sraute ieškant atsakymų bei pagalbos.

Todėl sukūriau “ketvirtąjį trimestrą”, kuriame galiu su Jumis dalintis savo patirtimi bei įrodymais pagrįsta informacija apie naujagimio ir kūdikio priežiūrą, neretai pamirštą mamos emocinę bei fizinę sveikatą, kitus tėvystės iššūkius.

Taip pat padedu Jums žindymo kelionėje bei žengiant pirmus tėvystės žingsnius – kad šie būtų užtikrintesni bei ramesni.

Be galo džiugu, kad apsilankėte mūsų svetainėje – čia rasite faktais, tyrimais bei patirtimi paremtą informaciją.

Ketvirtasis trimestras prasidėjo kaip mano,  akušerės ir žindymo konsultantės Emilijos įkurta veikla, norint edukuoti bei pagelbėti tėvams išskirtinai pirmaisiais mėnesiais po gimdymo.

Šiuo metu prie šios svajonės prisijungė ir kiti specialistai – šeimos medicinos gydytoja rezidentė bei mano kolegė,  akušerė – trenerė.

Mes rašome Jums – apie motinystę, tėvystę, naujagimio ir kūdikio sveikatą, bei jo priežiūros subtilybes. Rašome ir apie tai, apie ką daugelis nutyli – apie tamsiausius jausmus  ir iškylančius sunkumus  motinystės kelionėje. Nes tikra motinystė kupina įvairių spalvų ir visos jos turi būti matomos.

Keliaukime per tėvystės iššūkius ir džiausmus kartu!

 

Nuoširdžiai,

Akušerė Emilija ir Ketvirtojo trimestro komanda