(Ne)paprastas žindymas

(4 pirkėjų atsiliepimai)

25.99

 

(ne)paprastas žindymas:

58 skyreliai – nuo pasiruošimo žindymo kelionei, iki paskutiniųjų žindymų.

Motinystė kupina neįtikėtinų atradimų, suvokimų ir giliausių jausmų. Žengdama pirmuosius žingsnius šiuo keliu, pradedate ir žindymo kelionę. Kaip Jūs ir Jūsų vaikelis (-iai), šis kelias unikalus – nesvarbu, kiek truktų. Žindymo kelias kartais gali būti nelengvas – galbūt ne toks, kokio tikėtasi. O kartais priešingai – pasirodo ramus ir ne toks sudėtingas, kaip teko girdėti.

Neretai jame (kaip ir bet kuriame motinystės etape) prireikia vedančios rankos, palaikančios atramos, ar… balso – suteikiančio atsakymus, padrąsinančio, nuraminančio. Noriu tikėti, kad ši knyga galės juo būti. Ji ne tokia romantiška kaip šis įvadas – tačiau kupina palaikymo, mokslu paremtos informacijos ir atsakymų į klausimus, kurie gali kilti dar tik jaučiant mažas kojeles po savo širdimi ir akimirkomis, kai žvelgiant į savo vaikelį (-ius) sunku suprasti… ką daryti dabar.

Žindymas – nepaprastas, tačiau… ne visada paprastas. (Ne)paprastas žindymas. Kaip ir motinystė.

 

Liko 29

Aprašymas

viršelis : kietas

puslapių skaičius : 300

autorius : Emilija Vičiūnienė

Išleido ir spausdino  : UAB „Vitae Litera”

redaktorė : Eglė Židonytė

viršelis : June Jewell

iliustratorė ir dizainerė : Saulė žemaitytė

nuotraukos : Fotografė Deivika Diumont (@dei.diu)

maketuotoja : Dagna Nekrašaitė

 

 

4 atsiliepimai apie (Ne)paprastas žindymas

 1. Viktorija

  Tai ko nebuvo lietuvių kalba ir ko labai reikėjo! Kiekvienos mamos biblija🙏🏼 Išsami, su daug naudingos informacijos ir svarbiausia viskas vienoje vietoje☺️

 2. Nereali

  Knygą dar tik įpusėjau, bet negaliu susiturėti – tai yra visiškai nereali informacijos bomba. Nuo… iki, viskas pateikta šiuolaikiškai, labai aiškiai, o patarimų gausa.. tiesiog waw!
  Nustebino ir storis. Mamos, griebkite ir net negalvokite !!!!

 3. Vita

  Nors laukiausi antro vaikelio ir pirmojo žindymas buvo pakankamai ilgas (2m2mėn) bei sklandus, bet būtent šioje knygoje radau visus savo klausimus apie priešpienį nėštumo metu, kaip jį kaupti, laikyti, vėliau sumaitinti ir tai davė man labai daug pasitikėjimo prieš gimdymą – jaučiausi pasiruošusi visoms situacijoms ♥️ Dabar žindymas jau įsibėgėja sklandžiai, bet kiek dar info neperskaityta! Rekomenduoju visoms besilaukiančioms.

 4. Kornelija

  Ši knyga yra nuostabi ! Kaip aukščiau komentavusi mama rašė – tai, ko išties nebuvo Lietuvoje.
  Su vyru vadinam BIBLIJA – tik kyla kažkoks klausimas- verčiam knygą, nes žinom, kad rasim ir atsakymą ir patarimą 🌸

Parašyti atsiliepimą

(Ne)paprastas žindymas

25.99

Liko 29